IV edycja Festiwalu Kultury w Chodowie

Festiwale, festiwale…!

Wiosną rozpoczynają się Festiwale Teatralne. To fantastyczny czas dla naszej „FANTAZJI”, teatru który od wielu lat zdobywa nagrody dla naszej szkoły. Tym razem grupa zaprezentowała spektakl „Stacje w Tuwimowie”. Scenariusz napisała główna dowodząca: reżyser, scenarzysta i choreograf naszego teatru, pani Monika Poślada. Stworzyła również oprawę muzyczno-plastyczną.

Przedstawienie jest zbiorem różnych utworów Tuwima. Od stacji do stacji z wierszami na ustach jedzie, tak dobrze znana wszystkim lokomotywa. Energiczna, żywiołowa, zabawna, bo wiezie właśnie takich artystów – naszych uczniów, którzy tymże spektaklem w kwietniu na IV Festiwalu Kultury w Chodowie, zdobyli pierwszą nagrodę tego festiwalu! Hurra!

W tym roku „FANTAZJĘ” tworzą uczniowie z kl. IV: Karolina Całka, Weronika Niedziałek, Patrycja Zarzycka, Katarzyna Jastrzębska, Dominika Magdziak, Krystian Kiełczykowski i Mikołaj Kołodziejski.

FOTO. Podglądamy próbę FANTAZJI