Archive for 9 lutego, 2020

Zimowe szaleństwa na lodzie

niedziela, 9 lutego, 2020

Uczniowie ze szkoły w Dąbrówce-Stany, z klas od IV do VIII z niecierpliwością czekali na dzień 7 lutego. Ta data oznaczała długo oczekiwany wyjazd na lodowisko do Siedlec pod opieką p. Dyrektora B. Kukli, p. W. Wojewódzkiego i p. A. Skorupki-Żebrowskiej. Wszyscy uczestnicy zjedli obiad w szkole i przed godziną 13 wyruszyli busem do celu, zapoznając się także z zasadami bezpiecznego korzystania ze sztucznego lodowiska- regulaminem lodowiska Ośrodka Sportu przy ul Prusa 6.

Pobyt na lodowisku okazał się wspaniałą inicjatywą na aktywne spędzanie czasu wolnego, doskonalenie swoich umiejętności oraz dostarczenie dużej porcji pozytywnych wrażeń. Wszyscy śmiało poruszali się po tafli lodowej, jednym zdarzały się niegroźne upadki, ale  po chwili żwawo i pewni siebie wstawali na nogi, gotowi czynić postępy w jeździe na lodzie. A w tym wszystkim uczniów wspierał i udzielał instruktażu p. W. Wojewódzki.

1,5 godziny spędzone na lodzie, to niesamowita zabawa i mimo braku śniegu wszyscy choć na chwilę mogli poczuć, że jest prawdziwa zima oraz cieszyć się atrakcyjnie rozpoczętym początkiem ferii zimowych.

Dzień Bezpiecznego Internetu

niedziela, 9 lutego, 2020

1250x720

         Jak bezpiecznie korzystać z Internetu? Jak walczyć skutecznie z hejtem?

Na te i na inne pytania odpowiadaliśmy podczas pikniku edukacyjnego w Dniu Bezpiecznego Internetu, który w naszej szkole obchodziliśmy 5 lutego, czyli tuż przed feriami.